AK RYS SNV Forum

Fórum airsoftového klubu AK RYS SNV
Aktuálny čas je 28 Nov 2022, 03:02

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Pravidlá fóra

Každý hráč môže mať iba jednu tému v ktorej sa v krátkosti predstaví. Môže pridať nejaké obrázky a podobne. Snažte sa prosím uviesť už priamo v názve odkiaľ ste, napr: "Ferdo, Smizany" a v samotnej správe uveďte aj svoj vek, výstroj/výzbroj atd...

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: MILOS-RONIN
PoslaťNapísal: 25 Aug 2010, 12:13 
Obrázok užívateľa

zdravim vas vsetkych,chlapci,kedze sme sa uz videli u vas na cqb,dovolte aby som sa vam aj predstavil som milos z popradu ,v roku 1999 som pracoval v taliansku zacinal som sadenim paradajok na juhu a skoncil som ako technik na severe kde v roku 2008 ma zaujal svet air softu.Pokladam za velke stastie stretnutie jednej osoby ktora okrem toho ze sa stala mojim priatelom ma aj predstavil svojmu klubu ktorej je podpredsedom w.w.w.clanbattelmech.it, a tak ako prvy cudzinec,po relativne kratkej dobe skusobnej dobe som sa stal clenom aj ja.6tyzdnov dozadu mi umrel otec a moja mama je nevladna takze rozhodnutie vratit sa domov bolo nevyhnutne. Moja vystroj:M4 773 blow-bec G&G;AK-74 VEGA.company;M4A1 geer-box marui ostatne vltor. kratke plynove Glock 18 HFC;colt 911 WE;HI-CAPA 5,1 MARUI uniformi:vegetata,DPM;desert USA;wodland;ABU;vegetata zimna;dalej rozne kusy uniforiem ktore kombinujem podla potreby ,co sa tyka ostatneho vystroja je toho dost ,takze nechcem vas nudit ,kedze clan robil 24hodinovky kazdy clen musel mat vystroj kompletnu ,chyba mi GPS. Som rad ze niektorych z vas som uz spoznal a tesim sa aj na ostatnych. ANI JEDNA Z ASG NIE jE UPRGEIDOVANA sila 0,8 az 0,9j.

Predmet príspevku: Re: MILOS-RONIN
PoslaťNapísal: 25 Aug 2010, 14:00 
AK RYS
Obrázok užívateľa

Vitaj spat (aj ked za velmi smutnych udalosti). Dufam ze aspon vdaka airsoftu si uzijes Slovensko aj v lepsej nalade.

AK103 + GP-30 granatomet | AKS-74u | Ingram M11 | HiCapa 5.1 celokov

Predmet príspevku: Re: MILOS-RONIN
PoslaťNapísal: 25 Aug 2010, 15:54 
Obrázok užívateľa

Vdaka Ruskyj

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť